V dnešní době je opravdu in a populární, když jste stále online. Ale samozřejmě, že některým lidem se to vůbec nelíbí, když je člověk online. Já sama jsem si řekla, že bych asi také byla nešťastná, kdybych nemohla být stále na sociálních sítích online. Je to pro mě opravdu hodně důležité. Já vím, že někdo to za důležité vůbec nepovažuje. A to hlavně starší generace. Mladá generace chce být stále online. Můj sedmnáctiletý bratr má dokonce několik profilů na Facebooku. Absolutně ale nechápu, na co to má. Nějaké falešné profily nebo něco podobného?
Možná to má kvůli nějaké počítačové hře nebo to mají s kamarády jenom tak pro srandu a pro zábavu. Raději se ani nebudu ptát, na co takové profily na sociálních sítích mají. A proč jim nestačí třeba jenom jeden jediný profil na Facebooku? Ale abych se zpátky vrátila k tomu, když jsou děti online. Já vím, že hodně malé děti by neměly být online. Že malé děti by neměly mít vůbec snad přístup k mobilnímu telefonu nebo k tabletu anebo také k počítači a tak podobně. Nebo jak se k tomu stavíte vy, že malé děti jsou na počítači a jsou často online. Ale abych zase tady nemluvila jenom o dětech a o dorostu.
I starší lidé, a dokonce i důchodci, chtějí být už vidět. Chtějí být také online. Moje pětašedesátiletá maminka má také profil na Facebooku a je velice často online. Ona už tedy nechodí do práce. A tak se asi doma nudí. Nebo co si o tom myslíte vy, že starší lidé AI důchodci chtějí být stále online? Že mají také profily na sociálních sítích. Já osobně na tom nevidím vůbec nic špatného. Já to spíše beru opravdu hodně pozitivně. Že i starší generace se vlastně vzdělává díky informačním technologiím. A poznává tak vlastně okolí internetu. Protože informační technologie je pro každého člověka důležitá. A pro někoho je velice důležité, aby ten člověk byl stále online. Já tedy tohle tedy vůbec nevyžaduji jsem ráda, když jsem i off-line.